Impreza branżowa – coś dla kontrahentów

Pomysły na imprezę branżową

Impreza branżowaImpreza branżowa to nie tylko targi i wystawy, ale również coś zdecydowanie bardziej rozrywkowego. Niektóre firmy organizują dla swoich pracowników regularne wyjazdy, połączone z rozmaitymi atrakcjami, a inne proponują co jakiś czas spotkania mające na celu zapewnienie im aktywnego odpoczynku oraz integrację. W grę wchodzą między innymi różnego rodzaju zabawy sportowe, ale także gry miejsce czy zabawne konkursy.
Jeśli w imprezie mają brać udział również kontrahenci czy potencjalni klienci warto pomyśleć nad jakimś motywem przewodnim, który związany jest z działalnością danej firmy. W związku z tym można na przykład zrobić konkurs wiedzy o jej działalności, oczywiście najlepiej aby był raczej zabawny niż całkiem na serio. Inna propozycja to zawody, w których trzeba pokonać przeszkody nawiązujące do produktów oferowanych przez firmę. Żeby było weselej zawodnicy powinny dostać alkogogle, których założenie powoduje, że widzi się tak, jak po kilku drinkach. Można je bez problemu wypożyczyć.
Korzystając z usług firmy dzierżawiącej urządzenia rekreacyjne i rozrywkowe warto pomyśleć również o kulach wodnych czy kulach sferycznych do zorbingu. Natomiast jeśli w evencie biorą również udział dzieci osób zatrudnionych lub współpracujących z firmą można wynająć dla nich dmuchańce do skakania i zjeżdżania, najlepiej nawiązujące tematycznie do danej branży, na przykład jeśli jest to sektor motoryzacyjny idealnie sprawdzi się dmuchany zamek rajdowiec na wyścigu. Podsumowując chodzi o to, żeby większość atrakcji dla dzieci i dorosłych była naprawdę ciekawa oraz miała jakiś związek z charakterem działalności organizatora imprezy.


Może zainteresują Cię te wpisy na blogu:


Produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie: