Impreza firmowa – doskonała rozrywka

Jak zapewnić rozrywkę dzieciom i rodzicom w trakcie imprezy firmowej

organizacja imprezy firmowejKażdy kto zastanawiał się jak zorganizować piknik firmowy wie, że nie jest to łatwe zadanie. Z jednej strony trzeba zapewnić rozrywkę wszystkim jej uczestnikom, a z drugiej dobrze jest trzymać się jakiegoś motywu przewodniego i odpowiednio dobrać urządzenia rekreacyjne.

Przede wszystkim warto zastanowić się jakie są potrzeby uczestników eventu, a także w jakim celu się go organizuje. W przypadku tego typu spotkań firmowych dorośli powinni się integrować, a dzieci dobrze bawić i to najlepiej w taki sposób, aby ich rodzice mogli zająć się podtrzymywaniem kontaktów towarzyskich z kolegami z branży.

Jeśli chodzi o miejsce na imprezę firmową, to na pewno dobrym pomysłem będzie zorganizowanie jej w plenerze. Można wtedy wynająć zjeżdżalnię i zamek dmuchany wraz z animatorami, którzy będą nadzorować zabawę. Jeśli zaistnieje taka możliwość dobrze, aby dmuchańce nawiązywały swoim kształtem lub wzorami do konkretnej branży czy tematu spotkania.

W tym czasie dorośli również będą mogli wziąć udział w turnieju sumo czy wyścigu w alkogoglach. Jeśli chodzi o walki sumo wypożycza się do nich specjalne stroje wraz z matą. Oczywiście tego rodzaju zapasy mają żartobliwy charakter, a wspólne kibicowanie, przerywane wybuchami śmiechu, zbliża do siebie wszystkie osoby, które biorą udział w tej rozrywce. Podobnie jest w przypadku zabawy z alkogoglami. Osoba, która je zakłada ma problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, więc kiedy będzie próbowała pokonać slalom lub przejść po linii prostej na pewno rozśmieszy wiele osób.

Oczywiście taki firmowy festyn może być również okazją do spędzania paru chwil w rodzinnym gronie. Wspólne jedzenie popcornu czy skorzystanie z propozycji polegającej na wykonaniu ładnych wzorów na twarzy czy ręce powinno sprawić przyjemność zarówno dzieciom, jak i rodzicom.


Może zainteresują Cię te wpisy na blogu:


Produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie: