Ranking atrakcji plenerowych

Najczęściej wybierane atrakcje dla dzieci

atrakcje plenerowe rankingPóźna wiosna, lato i wczesna jesień to czas, kiedy odbywają się różnego rodzaju imprezy plenerowe. Ponieważ biorą w nich udział dorośli i dzieci, w związku z tym organizatorzy muszą zapewnić odpowiednią rozrywkę dla wszystkich gości.
Zanim rozpocznie się przygotowania do eventu warto zorientować się jakiego rodzaju rozrywki cieszą się największą popularnością. Okazuje się, że jeśli chodzi o najlepszą zabawę dla maluchów cały czas królują dmuchańce, a w związku z tym ich wynajem to punkt obowiązkowy, jeśli impreza ma być rzeczywiście udana.
Dmuchane zjeżdżalnie to prawdziwa frajda nie tylko ze względu na możliwość wykonania stosunkowo długiego i szybkiego zjazdu, ale również w związku z koniecznością wspięcia się na szczyt dmuchańca. Każdy rodzic dobrze wie jak trudno upilnować dziecko, które widzi okazję do przemieszczenia się na dużą wysokość. W przypadku dmuchanych zjeżdżalni maluchy mogą wreszcie zaspokoić swoją potrzebę, a na dodatek zaraz potem czeka je emocjonujący zjazd w dół.
Szaleństwa w dmuchanym zamku to również doskonała zabawa. W końcu można do woli skakać, a nawet rzucać plastikowymi piłkami. Tego typu skakance są oczywiście bardzo bezpieczne, a jednocześnie wesołe i kolorowe.
Nawiązując jeszcze do dmuchanych urządzeń pneumatycznych warto wygospodarować również miejsce na mięciutki plac zabaw. To świetny pomysł, który warto zrealizować z myślą o tych całkiem najmłodszych uczestnikach imprezy.
Maluchy mogą bawić się poza tym w specjalnych tunelach, które przypominają na przykład wielką gąsienicę lub węża. Dzięki nim dzieci mają szansę dobrze się schować, pobawić w berka lub zorganizować wyścigi przez tunel na czas.
Suchy basen to taki rodzaj obiektu, który zawsze będzie oblegany bez względu na to czy zostanie umieszczony w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Najpierw skok, a potem przemieszczanie się pośród niezliczonej ilości kolorowych piłeczek – to jest to!
Kolejna propozycja, która cieszy się zawsze dużą popularnością wśród dzieci to oczywiście karuzela. Może składać się ze zwykłych krzesełek, ale najlepiej żeby jej wygląd był bardziej oryginalny, bo z pewnością dużo zabawniej jest siedzieć na jakimś zwierzątku czy w samochodzie.
Jeśli event odbywa się w pobliżu zbiornika wodnego lub istnieją warunki do rozłożenia dużego basenu, wówczas można zaproponować jego uczestnikom emocje związane z wejściem do kuli wodnej waterball. Ewentualnie warto zastanowić się nad wypożyczeniem kuli sferycznej zorba dla młodzieży.

Ranking urządzeń rekreacyjnych dla dzieci:

popularne atrakcje na plener

Dość dużym zainteresowaniem cieszą się również takie atrakcje jak gigantyczne piłkarzyki, stroje sumo do walki czy byk rodeo. Wprowadzają element zdrowej rywalizacji, ale to przede wszystkim bardzo dobra zabawa dla starszych.
Wszystkie wymienione atrakcje są bez wątpienia warte uwagi i każdy organizator imprezy powinien wybrać przynajmniej kilka z nich, bo zostały tu opisane nie tylko dlatego, że bardzo często pojawiają się na rozmaitych piknikach, festynach itp., ale dlatego, że sprawiają dzieciom prawdziwą radość. Poza tym na eventach z udziałem maluchów nie powinno zabraknąć kolorowych napojów oraz smacznych przekąsek, na przykład w postaci lodów, popcornu czy waty cukrowej.


Może zainteresują Cię te wpisy na blogu:


Produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie: