Niespodzianka weekendowa z bliskim

Pomysły na wspólny weekend

weekend z bliskim

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Kiedy bardzo nam na kimś zależy, to również chcemy jak najczęściej dawać mu różne upominki, najlepiej naprawdę oryginalne. Dlatego dobrym pomysłem jest zorganizowanie niezapomnianego weekendu we dwoje. Prawdopodobnie ukochana osoba ucieszy się z takiej niespodzianki jeszcze bardziej niż z jakiegokolwiek innego podarunku. Oto kilka propozycji jak sprawić jej prawdziwą radość:

 

1) Wyjazd do ekskluzywnego hotelu. Co prawda doba w takim miejscu jest dość droga, ale jeśli spędzimy tam tylko weekend, to może będzie to w zasięgu naszego portfela. Podczas pobytu w hotelu można rozkoszować się pięknymi wnętrzami i nierzadko widokami, możliwością porzucenia wszelkich obowiązków oraz różnego rodzaju przyjemnościami. Z pewnością można do nich zaliczyć dobre jedzenie, ewentualnie saunę, jacuzzi czy basen. Oczywiście można zarezerwować w ogóle miejsca w SPA, w którym korzysta się z relaksujących zabiegów i masaży.

 

2) Aktywny weekend we dwoje – to zupełnie inna propozycja niż opisana powyżej. Po pierwsze każdy może sobie na nią pozwolić, po drugie wiąże się z pozostawaniem w ruchu niemal przez cały czas. Trzeba najpierw zaplanować kolejne punkty programu i powiedzieć bliskiej osobie, której chcemy sprawić miłą niespodziankę, tylko w co ma się ubrać oraz co powinna ze sobą zabrać. Można zacząć od wycieczki rowerowej, której celem będzie dotarcie do parku z różnymi rozrywkami, takimi chociażby, jak kule wodne waterball. Pośród propozycji na kolejny dzień mogą znaleźć się rolki, ścianka wspinaczkowa, wyprawa do lasu czy spacer po ciekawej okolicy. W międzyczasie trzeba oczywiście zorganizować jakieś dobre jedzenie, na przykład w formie pikniku.

 

3) Wycieczka do Krakowa, Wrocławia, Kazimierza Dolnego lub innej miejscowości, w której panuje niezwykły klimat, to następny pomysł na weekend-niespodziankę dla kogoś bliskiego. Warto zorientować się wcześniej jakie propozycję wydają się być najciekawsze i już na miejscu podjąć wspólnie decyzję, które z nich wybrać.

 

4) Beztroski weekend. Okazuje się, że wielu zapracowanym osobom największą przyjemność sprawiają sytuacje, w których mogą po prostu na chwilę odpocząć od obowiązków. Żeby pozwolić bliskiej osobie naprawdę porządnie odpocząć, trzeba przygotować plan wspólnego, szybkiego zrobienia zakupów, prania itp., a następnie zabrać ją do kina, kawiarni, na spacer itp. Chodzi o to, żeby po prostu korzystać z drobnych przyjemności, takich chociażby jak przekąski z maszyny do robienia waty cukrowej czy leżenie na trawie.

 

5) Maraton filmowy. Jeśli bliska osoba, z którą chcemy spędzić weekend w najfajniejszy dla niej sposób, interesuje się filmem, można urządzić dwudniowy maraton. Trzeba najpierw zdobyć jej ulubione filmy albo wszystkie nowości, które chciała obejrzeć. Oczywiście warto zadbać też o odpowiednią atmosferę w mieszkaniu, a poza tym zapasy jedzenia i picia. To będzie świetna zabawa! Natomiast najważniejsze jest to, że robiąc coś takiego myślimy cały czas o ukochanej osobie, a ona na pewno to doceni.


Może zainteresują Cię te wpisy na blogu:


Produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie: