Zjeżdżalnia Nasze Zwierzęta

Zjeżdżalnia bardzo lubiana przez małe dzieci ze względu na radosne zwierzęta. Nie ogranicza się do żadnej branży, dlatego może być użyta na każdej imprezie plenerowej. Średnia wysokość gwarantuje zabawę nawet dla młodszych dzieci. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci zapewni dużo emocji i śmiechu!

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci

Zjeżdżalnia Przyjaciele Zwierzęta

Atuty: Średnia wysokość, spokojne nadruki, bezpieczny zjazd

 

Długość: 7,00m

Szerokość: 4,00m

Wysokość: 4,20m

Waga produktu: 156 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Dmuchana Zjeżdżalnia dla Dzieci:

Pośród rzeczy, które dzieci lubią najbardziej na świecie na pewno znajdują się między innym zjeżdżalnie i zwierzęta, w związku z tym poszukując idealnych atrakcji na imprezę z udziałem maluchów koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wynajem dmuchanego obiektu ozdobionego postaciami zwierzęcymi z ulubionych bajek. Tego typu zjeżdżalnia jest jednocześnie bardzo uniwersalna i może pojawić się na każdej imprezie, bez względu na branżę której ona dotyczy.
Zjeżdżalnia zwierzęta nie jest zbyt wysoka i dzięki temu mogą bawić się na niej również młodsze dzieci, które zwykle przyciąga już sam wygląd dmuchanego obiektu. Tego typu zjeżdżalnie są naprawdę bezpiecznie, bo nie ma ryzyka, że podczas wykonywania zjazdu dziecko uderzy się o coś lub spadnie na twarde podłoże. Oczywiście sposób ich wykonania zapewnia trwałość i niezawodność. Bez względu na to jak bardzo dzieci będą szaleć zjeżdżalnia nie ulegnie żadnej niespodziewanej usterce, ani nie straci gwałtownie powietrza. Dlatego można spokojnie pozwolić bawić się na niej nawet najmłodszym uczestnikom imprezy plenerowej. W końcu na co dzień mają do dyspozycji najwyżej zjeżdżalnie na placu zabaw, które są znacznie mniejsze i na pewno nie mogą być źródłem takich emocji oraz radości.
Żeby obiekt spełniał swoje zadanie musi być napełniony powietrzem, do czego służy specjalna dmuchawa. Pełną obsługą zajmują się nasi pracownicy, którzy czuwają również nad całkowitym bezpieczeństwem zabawy na zjeżdżalni zwierzęta. Po ustalonym czasie demontują ją i wywożą.


Filmy z zabawy na zjeżdżalniach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3.


Komentarze użytkowników Dmuchanej Zjeżdżalni dla Dzieci:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: