Zjeżdżalnia Wesoły Klaun

Zjeżdżalnia z dużą i widoczną wesołą postacią klauna. Wysokość dopasowana zarówno do młodszych jak i starszych dzieci. Grafika nie ogranicza korzystania z niej podczas pikników czy imprez branżowych. Doskonała zabawa podczas imprez plenerowych. Przy każdej okazji dziecko wypatruje gdzie jest dmuchana zjeżdżalnia Wynajem odbywa się wraz z profesjonalną obsługą.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchana zjeżdżalnia wynajem klaun

Zjeżdżalnia Klaun

Atuty: Duża wysokość, wesoła grafika, bezpieczny zjazd

 

Długość: 7,00m

Szerokość: 4,00m

Wysokość: 5,00m

Waga produktu: 156 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Dmuchana Zjeżdżalnia wynajem:

Bez wątpienia zorganizowanie imprezy wymaga zaplanowania takich atrakcji, żeby wszystkie osoby biorące w niej udział dobrze się bawiły. Potrzebne są ciekawe pomysły i dostęp do różnych interesujących rozwiązań. W przypadku eventów plenerowych, w których biorą udział dzieci warto skorzystać z możliwości wynajęcia dmuchanej zjeżdżalni. Z pewnością przypadnie im do gustu obiekt z dużą postacią wesołego Klauna, który może kojarzyć się z cyrkiem, ale jest jednocześnie na tyle uniwersalny, że może pojawić się na dowolnym festynie, przyjęciu czy pikniku, bez względu na jego tematykę i motyw przewodni.
Zjeżdżalnia Klaun jest nie tylko zabawna i kolorowa, ale daje również szansę na wykonanie zjazdu z wysokości 5 m, a to rzeczywiście sporo! Zwykle maluchy mają dostęp jedynie do zjeżdżalni znajdujących się na placach zabaw, które są znacznie mniejsze i nie dostarczają tylu emocji, zwłaszcza jeśli chodzi o starsze dzieci. Jednocześnie proponowany przez nas obiekt jest całkowicie bezpieczny i każde dziecko może liczyć na „miękkie lądowanie”. Oczywiście zastosowane są w nim wszelkiego rodzaju zabezpieczenia zgodne z obowiązującymi wymogami. Wynajem obejmuje również profesjonalną obsługę zjeżdżalni, zarówno jeśli chodzi o jej rozłożenie oraz złożenie, jak i pilnowanie aby zabawa na niej przebiegała miło i bezpiecznie. W związku z tym rodzice mogą spokojnie zająć się swoimi sprawami oraz pomyśleć również o własnych przyjemnościach. Dlatego na imprezach rodzinnych, które odbywają się na wolnym powietrzu nie powinno zabraknąć zjeżdżalni wesoły Klaun.


Filmy z zabawy na zjeżdżalniach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3.


Komentarze użytkowników wynajmujących Dmuchaną Zjeżdżalnię:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: