Zamek ARENA Cyrkowa

Cyrk u wszystkich dzieci przywołuje same pozytywne myśli. Niech przywoła je również na Twojej imprezie firmowej. Dmuchany zamek z piłkami, który nadaje się na każdą imprezę niezależnie od branży. Jego uniwersalność przysporzyła mu niezwykłej popularności. Dodatkowo dzieci mogą bawić się w nim plastikowymi piłeczkami.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchany zamek z piłkami

Dmuchany zamek z piłkami

Atuty: Ciekawa figura, bezpieczna zabawa, kolorowe dekoracje

 

Długość: 4,70m

Szerokość: 4,00m

Wysokość: 4,20m

Waga produktu: 104 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis dmuchanego zamku z piłeczkami:

Pośród dmuchanych zamków z piłkami, które znajdują się w naszej ofercie, jest między innymi arena cyrkowa. Ten ciekawy kształt przyciąga wszystkie dzieci, które biorą udział w danej imprezie, w końcu wszystkie one bardzo lubią cyrk. Zawsze dzieje się w nim coś ciekawego.
Zamek arena cyrkowa to obiekt, w którym można do woli szaleć i skakać. Wewnątrz umieszcza się plastikowe piłki, które dodatkowo urozmaicają zabawę, bo można nimi rzucać, turlać się po nich czy próbować je ominąć podczas oddawania kolejnych skoków. Wszystko zależy od pomysłowości dzieci.
Bardzo istotne jest to, że rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo zabawa w tym dmuchanym zamku jest całkowicie bezpieczna. Jest wykonany z trwałych materiałów, posiada dodatkowe wzmocnienia i podwójne, potrójne, a nawet poczwórne szycia w najintensywniej użytkowanych miejscach oraz zaszyte szwy podłogowe. Poza tym wyposażony jest w specjalne zabezpieczenia na wypadek nagłej utraty powietrza.
Zamek arena cyrkowa jest bardzo wesoły i kolorowy. Od razu przekłuwa uwagę najmłodszych uczestników festynów, pikników i przyjęć dobywających się na wolnym powietrzu. To doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju eventy, w których biorą udział dzieci, bez względu na to czy chodzi o urodziny jednego z nich czy imprezę firmową, na którą maluchy przychodzą z rodzicem-pracownikiem.
Zapewniamy pełną obsługę obiektu, czyli napełnienie go powietrzem za pomocą odpowiedniej dmuchawy, pilnowanie aby cały czas był gotowy do bezpiecznego użytkowania oraz złożenie go i wywiezienie po zakończeniu imprezy.


Filmy z zabawy w dmuchańcach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3.


Komentarze użytkowników zamku z piłkami:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: