Kule Wodne Waterball

3 kule wodne wraz z basenem po którym można bez przeszkód pływać. Olbrzymia dawka wysiłku oraz niesamowitej radości. Jedna z najbardziej popularnych atrakcji wśród dzieci. Kule posiadają profesjonalne zamki zabezpieczające przed wodą.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


kule wodne do zabawy

Kule Wodne z Basenem

Obsługa personelu.

3 kule do zabawy.

Basen do obsługi kul.

Bezpieczne zamknięcia.

Niesamowita dawka zmęczenia :).

Energiczna gimnastyka.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 6 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Kul Waterball:

Zabawa w kulach wodnych waterball to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu podczas imprez organizowanych na powietrzu. Potrzebny jest tylko zbiornik wodny, nie koniecznie w postaci jeziora czy stawu, gdyż zawsze można skorzystać z rozkładanego basenu.
Emocje, przyjemna aktywność fizyczna i bezpieczeństwo – tak w kilku słowach można scharakteryzować przygodę z aquazorbing. Po pierwsze jest to wspaniała atrakcja dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych. Po drugie osoba znajdująca się wewnątrz ćwiczy koordynację ruchów, wykorzystując przy tym mięśnie całego ciała. Po trzecie kule wodne waterball wykonywane są z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak polichlorek winylu czy termoplastyczny poliuretan, o odpowiednio dobranej grubości i w związku z tym nie trzeba martwić się, że mogą ulec uszkodzeniu podczas szaleństw na wodzie. Rozmiary kul wodnych pozwalają na korzystanie z atrakcji również osobom wysokim i dobrze zbudowanym, gdyż ich średnica może wynosić 2,5 m.
Każda kula wodna posiada wysokiej jakości zamek, który zostaje zapięty po wejściu ochotnika do środka. Do obsługi stosowana jest również dmuchawa, która pozwala na wypełnienie kuli powietrzem. Dzięki temu osoba znajdująca się wewnątrz nie odczuwa żadnych problemów z oddychaniem. Wszystko kontrolowane jest przez fachowców.
Już sam widok osób znajdujących się wewnątrz dużych i przeźroczystych kul, które znajdują się na wodzie może być ciekawym urozmaiceniem przyjęcia czy pikniku. Natomiast bez wątpienia skorzystanie z możliwości wejścia do kuli wodnej spowoduje, że każda osoba, która się na to zdecyduje długo będzie wspominać całą imprezę.


Filmy z kulami wodnymi:


Komentarze użytkowników kuli do aquazorbingu:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: