JOKER – Dmuchana zjeżdżalnia

Jeżeli nie zależy Ci na konkretnej tematyce dmuchańca to możesz dodatkowo zaoszczędzić. Wybierz opcję JOKERA, my wybierzemy za Ciebie dmuchaną zjeżdżalnię z naszej oferty, a Ty zapłacisz nawet 300,00 zł netto mniej! Dlaczego? Sprawa jest prosta, niektórzy dzierżawcy potrzebują zjeżdżalnie o konkretnej tematyce w danym terminie, Ty płacisz mniej ponieważ tematyka jest Ci obojętna. Otrzymujesz jednak gwarancję, że zjeżdżalnia nie będzie miała zaniżonych parametrów bezpieczeństwa czy wielkości. Po prostu przydzielona zostanie Ci ta zjeżdżalnia, której tematyka w danym terminie jest oblegana w najmniejszym stopniu. Uwaga! Jeżeli w danym terminie pozostanie dostępnych kilka dmuchanych zjeżdżalni, będziesz mógł wybrać sobie któryś model, niezależnie od ceny jej wynajmu. W przypadku wyboru modeli liczy się kolejność złożonych rezerwacji na opcję JOKER. Opcja ta nie dotyczy Zjeżdżalni Tor Przeszkód.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


tania dmuchana zjezdzalnia

Dmuchana zjeżdżalnia taniej

Atuty: Cena, cena, i jeszcze raz cena

 

Długość: ?,??m

Szerokość: ?,??m

Wysokość: ?,??m

Waga produktu: ??? kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Zjeżdżalni:

Podczas wizyty na placu zabaw większość dzieci biegnie od razu do zjeżdżalni, jednak żadna z nich nie może równać się z dmuchańcami znajdującymi się w naszej ofercie. Wynajem którejkolwiek z dmuchanych zjeżdżalni to pewność, że impreza na której się pojawi będzie udana. Kiedy dzieci biorące udział w evencie zobaczą duży, kolorowy obiekt do zjeżdżania od razy popędzą w jego kierunku. Na szczęście wraz z wynajmem dmuchanej zjeżdżalni zapewniamy jej obsługę, czyli przede wszystkim czuwanie nad udaną i bezpieczną zabawą.
Wszystkie dmuchańce, które można znaleźć w naszej ofercie wykonane zostały zgodnie z obowiązującymi normami, mają estetyczny wygląd, są niezwykle trwałe i posiadają zabezpieczenia dzięki którym na pewno nie ujdzie z nich nagle powietrze.
Skorzystanie z naszej propozycji obejmuje przywiezienie i wywiezienie zjeżdżalni, a także napełnienie jej powietrzem oraz demontaż po imprezie. Jest to tym bardziej opłacalne, że w przypadku zdecydowania się na opcję Joker można zapłacić aż 300,00 zł netto mniej. Jeśli na imprezę nie jest potrzebna żadna konkretna zjeżdżalnia, to z pewnością warto zdecydować się na wynajem obiektu, który jest w danej chwili najłatwiej dostępny.


Filmy z zabawy na zjeżdżalniach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. Wynajem zjeżdżalni dmuchanych cena z rabatem.


Komentarze użytkowników opcji JOKER:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: