Fatalnie dobre Alkogogle

wynajemwysylkowy

Okulary, w których poczujesz się jak po wypiciu kilku niemałych drinków. Wiele zabaw związanych z udawanym stanem upojenia alkoholowego dostarczają właśnie Alkogogle. Rzucanie piłką, omijanie pachołków, zbieranie grzybków.. To tylko część niesamowicie śmiesznej imprezy z pijanymi okularami.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


okulary alkogogle

Okulary jak po alkoholu

Obsługa personelu.

Zabawy z wykorzystaniem okularów.

Zestaw zawiera 2 sztuki.

Profesjonalna design.

Niesamowita dawka humoru.

Bardzo integracyjna rozrywka.
 

Wynajem wysyłkowy bez obsługi już dostępny. Spytaj o SUPER CENĘ!

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 6 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Fatalnych Alkogogli:

Chociaż często można usłyszeć, że do dobrej zabawy niezbędny jest alkohol, to jednak okazuje się, że wystarczy tylko widzieć jak po wypiciu pewnej jego dawki, a już impreza może być naprawdę udana.
Dzięki założeniu Alkogogli świat zaczyna wyglądać inaczej, gdyż zaburzona zostaje koordynacja wzrokowo-ruchowa i samo to już jest zabawne. Na dodatek osoby, które widzą zachowanie ochotników w tych dziwnych okularach również mają zwykle wiele powodów do śmiechu. Po wręczeniu Alkogogli animator proponuje różnego rodzaju czynności, których wykonanie okazuje się naprawdę trudne. Podobnie jak człowiek w stanie upojenia alkoholowego ma problemu z przejściem po linii prostej czy z wykonaniem slalomu pomiędzy pachołkami, tak też osoba nosząca Alko okulary radzi sobie z tego typu zadaniami dość nieporadnie, a przy okazji oczywiście doskonale się bawi. Podobnie zresztą jak pozostałe osoby, które kibicują „pijanym”.
Możliwość założenia tych niecodziennych okularów, to również szansa dla kierowców na przekonanie się jak niebezpieczna jest jazda pod wpływem alkoholu. Kiedy jest się trzeźwym bez wątpienia znacznie lepiej zrozumieć jakie zagrożenia niesie ze sobą prowadzenie samochodu, kiedy występują zaburzenia widzenia.
Pijane okulary to szansa dla wszystkich niepijących alkoholu na rozluźnienie się podczas imprezy. Dzięki tym okularom można poczuć się jak po wypiciu paru drinków, a potem bezpiecznie usiąść za kierownicą swojego samochodu. Taka symulacja spożycia alkoholu jest jednocześnie bardzo oryginalną atrakcją, która nie pojawia się na zbyt wielu eventach. Wypożyczenie okularów zapewni Ci olbrzymią dawkę humoru.


Wynajem Wysyłkowy:

wynajemwysylkowy

Niezależnie od miejsca i terminu imprezy możesz korzystać z naszego symulatora upojenia alkoholem. Wystarczy złożyć dyspozycję wynajmu, a Alkogogle dotrą na wskazane miejsce przesyłką pocztową. Nie musisz już martwić się o dostępność personelu obsługowego, ponieważ sam nim będziesz! Ponadto zaoszczędzisz pieniądze i otrzymasz od nas rewelacyjną cenę wynajmu w trzech wariantach: Pakiet SMALL (1 szt. okularów), Pakiet MEDIUM (2 szt. okularów) i Pakiet PREMIUM (4 szt. okularów). Pijane okulary idealnie sprawdzają się na wszelkich:

 

  • Weselach, urodzinach, imieninach i rocznicach,
  • Przygotowaniach zawodowych, szkoleniach BHP i kursach,
  • Prelekcjach w szkołach, liceach i na uczelniach,
  • Eventach, piknikach i festynach,
  • Otwarciach, jubileuszach i inauguracjach,
  • Zajęciach prowadzonych przez kluby abstynenta czy policję,
  • Kursach prawa jazdy.

Spytaj o koszt Wynajmu Wysyłkowego


Filmy z zabaw w Alkogoglach:


Komentarze użytkowników Alko okularów:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: