Przepyszny Prażony Popcorn

Popcorn jak z kina? Tak, właśnie na Twojej imprezie każde dziecko bez ograniczeń porcji będzie mogło chrupać ten przysmak. Doskonale sprawdzający się smakołyk przyniesie wiele radości naszym milusiński. Zapomnij o obsłudze, której popcorn tonie w tłuszczu! Z nami zjesz dobrze doprawiony popcorn Wynajem gwarantuje również doskonałą obsługę.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


popcorn wynajem

Przepysznie wyprażony Popcorn

Obsługa personelu.

Brak limitu porcji.

Higieniczne opakowania.

Profesjonalna maszyna do prażenia.

Odpowiednia dawka tłuszczu i soli.

Profesjonalny design urządzenia.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 4 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Popcorn wynajem:

Żeby impreza była udana trzeba zadbać o ciekawe atrakcje i dobre jedzenie, a najlepiej połączyć jedno z drugim wynajmując urządzenie do robienia popcornu wraz z profesjonalną obsługą.
Prażona kukurydza to przekąska, która kojarzy się z miłym spędzaniem czasu – w kinie, na festynie czy na przyjęciu urodzinowym. Żeby była naprawdę pyszna trzeba zastosować odpowiednie proporcje ziaren kukurydzy, soli i tłuszczu. Skorzystanie z naszej oferty to pewność, że będą one idealnie dobrane, a młodsi i starsi uczestnicy imprezy będą wracać po kolejne porcje.
Sama maszyna jest w pełni profesjonalna i dobrze się prezentuje. Można postawić ją zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, w zależności od tego gdzie odbywa się cały event. W zestawie z urządzeniem do prażenia popcornu znajdują się wszystkie potrzebne do tego produkty oraz higieniczne opakowania, do których nabierane są porcje chrupiącego przysmaku. Torebki z popcornem mogą być trzymane i noszone w wygodny sposób, w związku z tym są idealne na różnego rodzaju standing-party. Po zjedzeniu przekąski torebki są wyrzucane do kosza, w związku z tym rozwiązany zostaje problem sprzątania po gościach.
Dzięki temu, że tzw. „popkorn” może być wydawany przez cały czas trwania imprezy i nie trzeba martwić się o przekroczenie limitu pojedynczego zamówienia atrakcja ta jest szczególnie przyjemna dla dzieci, które zwykle muszą liczyć się z ograniczonym dostępem do prażonej kukurydzy. Jeśli tylko rodzice nie powiedzą „stop” można dostać tyle dokładek, na ile ma się ochotę.


Filmy z wyrobu Popcornu:


Maszyna do popcornu wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej. Garnek do prażenia również wykonany jest ze stali szlachetnej oraz posiada teflonową powłokę. Szyby z hartowanego szkła i dodatkowo podświetlane wnętrze urządzenia pozwalają w każdej chwili obserwować produkcję popcornu.


Komentarze użytkowników Popcorn maszyna:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: