O Firmie

Roześmiany Event stworzyliśmy po to, by nikt nie został pozostawiony sam sobie na imprezie firmowej, plenerowej czy samorządowej. Stale spotykaliśmy się z problemem zapewnienia rozrywki najbardziej wymagającym klientom- dzieciom. Organizacja imprez plenerowych na pozór nie jest zbyt trudna, jednak liczne imprezy w których mogliśmy uczestniczyć zaniedbywały ich czas i kwestia zajęcia go leżała w rękach rodziców, którzy przez to nie mogły w pełni uczestniczyć w integracji. Postanowiliśmy zmierzyć się z tym wyzwaniem i zająć się profesjonalnym organizowanie czasu najmłodszym uczestnikom imprez integracyjnych, firmowych i plenerowych.

organizacja imprez plenerowych

Organizacja imprez plenerowych

rozesmianyeventZ naszej perspektywy cel został osiągnięty. Imprezy, które mogliśmy obsługiwać kończyły się niesamowitym zadowoleniem zarówno najmłodszych uczestników, jak i samych organizatorów eventów. Profesjonalna obsługa i duży nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa wyróżnia nas spośród innych.

Z czasem postanowiliśmy organizować zabawę wszystkim uczestnikom imprez i rozszerzyliśmy naszą ofertę o urządzenia dla dorosłych. Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy w stanie zapewnić niesamowite wspomnienia z Twojego eventu i wspomóc budowanie pozytywnego PR wśród pracowników lub lokalnej społeczności.