Zjeżdżalnia Wielki Castel

Zjeżdżalnia średniej wysokości, przeznaczona na imprezy w plenerze. Doskonale komponuje się ze skakańcem Arabskie 4 kopuły. Popularny wzór rozpoznawalny przez najmłodszych. Nie ma ograniczeń wykorzystania jeśli chodzi o branżę. Wysokość nie sprawiającą problemów najmłodszym. Doskonała atrakcja na Twój event: dmuchana zjeżdżalnia Wypożyczenie zagwarantuje wszystkim dzieciom dużą frajdę.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchana zjeżdżalnia wypożyczenie

Zjeżdżalnia Castel

Atuty: Duża wysokość, kolorowa grafika, bezpieczny zjazd

 

Długość: 6,50m

Szerokość: 4,00m

Wysokość: 4.50m

Waga produktu: 145 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Dmuchana Zjeżdżalnia wypożyczalnia:

Wszystkie małe księżniczki i książęta biorący udział w imprezie na wolnym powietrzu na pewno będą zadowolenie z możliwości zabawy na zjeżdżalni Castel. Przypomina ona zamek, do którego wstępu bronią narysowani strażnicy-rycerze. Natomiast w rzeczywistości nad tym, aby zabawa na tej dmuchanej zjeżdżalni była w pełni bezpieczna oraz wesoła czuwa obsługa, która zajmuje się również rozłożeniem i złożeniem obiektu.
Zjeżdżalnia duży Castel może być wypożyczana na wszelkiego rodzaju przyjęcia, festyny i pikniki. Jest to na tyle uniwersalny wzór, że pasuje na rozmaite eventy i stanowi jednocześnie ich ozdobę, gdyż zjeżdżalnia zamek jest naprawdę ładna i kolorowa. Poza tym korzystanie z niej oznacza zjazd z wysokości 4,5 m – to prawdziwa atrakcja dla dzieci w różnym wieku. Sposób wykonania obiektu umożliwia korzystanie z niego również maluchom. Jednocześnie gwarantujemy, że jest wykonany zgodnie z obowiązującymi normami i posiada rozwiązania zabezpieczające go przed nieoczekiwanymi wypadkami, takimi na przykład jak nagłe ujście powietrza.
Podczas większych imprez plenerowych może być potrzebnych więcej atrakcji. Zjeżdżalnię Castel warto zestawić z zamkiem do skakania 4 kopuły. Będą stanowiły swego rodzaju komplet. Poza tym wypożyczenie dwóch dmuchanych obiektów spowoduje, że każdy z nich będzie nieco mniej oblegany i dzięki temu zabawa będzie przyjemniejsza i jeszcze bardziej bezpieczna. Oczywiście w przypadku naprawdę dużych eventów polecamy wypożyczenie większej ilości dmuchańców. W naszej ofercie znajdują się poza tym inne ciekawe propozycje.


Filmy z zabawy na zjeżdżalniach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. Dmuchana zjeżdżalnia wypożyczenie na imprezy firmowe.


Komentarze użytkowników Zjeżdżalni Castel:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: