Stroje SUMO Do Walki

Odpłać się koledze z pracy i wypchnij go za matę. Stroje SUMO przeznaczone do bardzo wciągającej gry polegającej na wcieleniu się w silnego grubaska. Bardzo duża dawka humoru i okazja by rozładować niepotrzebne napięcie. Turniej sumo dostarczy Wam sporo wrażeń.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


stroje sumo do walki

Turniej w strojach SUMO

Obsługa personelu.

Zestaw do zabawy dla 2 osób.

Zadbane i czyste.

Niesamowita dawka humoru.

Bardzo integracyjna rozrywka.

Bezpieczeństwo zabawy.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 6 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis strojów Sumo:

Okazuje się, że japońskim sumoką można zostać podczas imprezy plenerowej. Dzięki znajdującym się w naszej ofercie strojom każdy ma szansę spełnić niezbędne do tego warunki, czyli osiągnąć odpowiednio duże gabaryty. Zawodnicy przechodzą następnie na matę i zwycięża ten, który pierwszy powali przeciwnika na ziemię lub wypchnie go poza matę.
Zabawa w walki sumo jest wesoła i bezpieczna. Stroje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a wewnątrz nich znajduje się gąbka, która chroni osoby biorące udział w zapasach przed ewentualnymi urazami. Mata na której odbywają się pojedynki również jest miękka.
Ponieważ założenie strojów sumo powoduje, że ruchy stają się wolniejsze i mniej sprawne cała walka wygląda naprawdę zabawnie oraz stanowi atrakcję zarówno dla osób biorących udział w turnieju, jak i dla obserwatorów. Zwykle budzi zainteresowanie i dzieci, i dorosłych.
W finale wyłoniony zostaje najlepszy zawodnik, który pokona pozostałych uczestników. Natomiast przy dużej ilości chętnych najlepiej zrezygnować z opcji turniej sumo i organizować pojedyncze walki. Oczywiście zawsze najważniejsze jest to, żeby uczestnicy imprezy byli zadowoleni i uśmiechnięci, a same zasady rozgrywania zapasów można dopasowywać do aktualnych potrzeb zainteresowanych nimi gości. Tego typu walki sumo bardzo dobrze przyczyniają się do integracji osób biorących udział w evencie. Poza tym zwykle są dla nich miłym zaskoczeniem. Na pewno warto wziąć to pod uwagę podczas organizowania spotkania towarzyskiego na wolnym powietrzu.


Filmy z walki SUMO:


Komentarze użytkowników strojów do walki:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: