Kula Sferyczna ZORBA

Silna dawka pozytywnych emocji. Wchodzisz do przezroczystej kuli i zostajesz przypięty pasami. Po chwili zostajesz zepchnięty i kula sferyczna zaczyna się toczyć z Tobą w środku. Wiele wspomnień i niesamowita dawka adrenaliny. Zorbing doskonale pobudza i dynamizuje imprezę.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


kula sferyczna do zorbingu

Kula do Zorbingu

Obsługa personelu.

Gwarancja niesamowitych przeżyć.

Porażające emocje.

Higienicznie czyste.

Duży nacisk na bezpieczeństwo.

Przezroczystość potęguje wrażenia.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 6 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis kuli Sferycznej:

Kula sferyczna Zorbing stanowi część oferty sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wykonana jest z bezpiecznego, miękkiego materiału – poliuretanu. Dzięki swej sprężystości może być używana na różnych podłożach, m.in. na trawie, wodzie, śniegu. Podczas całorocznego użytkowania w wielu środowiskach oraz przy zmiennych temperaturach kula sferyczna nie traci swoich właściwości, nie twardnieje, nie zniekształca się a także nie matowieje utrzymując pełną przeźroczystość.

Podczas właściwej zabawy materiał z jakiego wykonano kulę nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, nie ściera się. Uderzenia podłoża nie są dokuczliwe ani mocno odczuwalne ponieważ kula posiada wewnętrzną przestrzeń, którą wypełnia powietrze.

Z kuli mogą korzystać 1-2 osoby jednocześnie. Posiada wygodne wejście w formie tunelu. Uczestnicy zabawy są w pełni bezpieczni ponieważ przypinani są odpowiednimi szelkami. Zorbing jest doskonałym pomysłem na imprezy firmowe, integracje. Zapewnia świetną zabawę niezależnie od wieku i zajmowanych w pracy stanowisk.

Im bardziej urozmaicony teren zabawy i wyższe pagórki tym „turlanie się” zapewni więcej adrenaliny. Już nawet kilka minut zabawy w kuli gwarantuje niezapomniane, pełne wrażeń przeżycia, integrując uczestników poprzez śmiech i wspólną radość. Dzięki tej wielkiej bańce, jaką jest dmuchana kula do zorbingu każdy może doświadczyć stanu nieważkości, sprawdzić reakcje swojego ciała oraz swoją „odwagę”.

Kula sferyczna zorbing dostępna jest w komplecie z szelkami, torbą, dmuchawą.
Kula zorbingowa posiada pełną dokumentację techniczną oraz niezbędne Atesty. Obsługą zajmują się przeszkoleni fachowcy.


Filmy z kula ZORBA:


Komentarze użytkowników kuli Zoorbing:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: