Zamek Arabski 4 Kopuły

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wzorów dmuchanych skakańców. To właśnie od niego wzięła się nazwa dmuchany zamek do skakania. Dużo radości i powierzchni do zabawy dla dzieci. Może służyć na każdej imprezie, niezależnie od branży.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchany zamek do skakania

Dmuchany zamek do skakania

Atuty: Dużo miejsca do zabawy, siatka bezpieczeństwa

 

Długość: 4,20m

Szerokość: 3,50m

Wysokość: 3,60m

Waga produktu: 81 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Zamek Do Zabawy:

Dmuchany zamek w arabskim stylu, to najbardziej klasyczna propozycja jeśli chodzi o tego typu obiekty. Ponieważ stanowi pierwowzór dla wszystkich innych zamków, w związku z tym można mieć pewność, że jego wynajęcie zagwarantuje udaną zabawę. Poza tym jest odpowiedni na wszelkiego rodzaju imprezy, bez względu na ich rodzaj, estetykę czy motyw przewodni.
Zamek arabski 4 kopuły jest ładny i kolorowy, a więc sam jego wygląd może uatrakcyjnić każdy event odbywający się z udziałem dzieci. Jest to obiekt przeznaczony do skakania, w związku z tym jest odpowiednio duży oraz dobrze zabezpieczony mocną siatką. Nie istnieje również niebezpieczeństwo, że z zamku nagle ujdzie powietrze, bo jest zaopatrzony w rozwiązania, które zabezpieczają go przed tym. Obiekt został wykonany zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami, jakie powinny spełniać dmuchane zabawki do skakania.
Przyjęcia czy festyny organizowane na wolnym powietrzu, to dobra okazja do spędzenia kilku godzin z rodziną. Jednak każdy rodzic chce mieć również parę chwil dla siebie, a szansa na skorzystanie z dmuchanego zamku do zabaw daje taką możliwość. To również idealny sposób na to, aby maluchy mogły się poruszać i w końcu porządnie wyszaleć. One to uwielbiają, a rodzice mogą liczyć potem na szybkie wieczorne usypianie. Po prostu wszyscy są zadowoleni!
Obsługa zamku obejmuje przywiezienie go na miejsce, gdzie będzie odbywać się impreza, napełnienie go powietrzem za pomocą specjalnej dmuchawy, czuwanie nad bezpieczeństwem zabawy, a po zakończeniu eventu demontaż i wywiezienie obiektu.


Filmy z zabawy w dmuchańcach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. Doskonałe dmuchane zabawki.


Komentarze użytkowników zamku:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: