Słodziutka Wata Cukrowa

Każdy z nas pamięta z dzieciństwa chwile rozkoszy wypełnione właśnie watą cukrową. Nie pozwólmy żeby na Waszej imprezie zabrakło tego przysmaku. Wiele zabawy i radości dostarczy stoisko, w którym dzieci bez limitu porcji będą mogły częstować się doskonałą watą.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


wata cukrowa wynajem

Kręcona Wata Cukrowa

Obsługa personelu.

Brak limitu porcji.

Higieniczne przygotowanie.

Profesjonalna maszyna do waty.

Odpowiednio duuuża porcja.

Profesjonalny design urządzenia.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 4 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Waty Cukrowej:

W dzisiejszych czasach, kiedy w każdym sklepie można znaleźć wszelkie możliwe rodzaje słodyczy właściwie nie spotyka się już stoisk z watą cukrową, dlatego jest to idealna atrakcja na imprezę plenerową. Dzięki niej dorośli goście będą mogli chociaż na chwilę przenieść się do najmilszych chwil z przeszłości. Dzieci z kolei poznają przysmak swoich rodziców. Można przy okazji porozmawiać z nimi o tym jak w ciągu tych kilkudziesięciu lat zmienił się świat albo po prostu opowiedzieć o tym, że kiedyś nie było tylu słodyczy, co teraz.
Maszyna do waty obsługiwana jest przez odpowiednio przeszkoloną osobę, która przygotowuje dla każdego dużą porcję słodkiego przysmaku. Przy okazji można posłuchać o tym jak powstaje wata cukrowa, a nawet spróbować nabrać kilka porcji samodzielnie. Właściwie, żeby cieszyć się wyglądem i smakiem puchatych frykasów wystarczy cukier oraz drewniane patyczki. Urządzenie do robienia waty cukrowej podgrzewa oraz rozpuszcza cukier, i podczas nabierania na patyczek wyrzuca go w taki sposób, że ochłodzony powietrzem zastyga w postaci charakterystycznych nitek. Istnieje możliwość użycia barwników spożywczych i wówczas powstaje kolorowa wata cukrowa.
Co prawda smakołyk ten jest raczej kaloryczny, ale biorąc pod uwagę, że obecnie można go kupić naprawdę sporadycznie, pojawienie się stosika z watą cukrową na imprezie będzie miało bez wątpienia znacznie więcej plusów niż minusów. W końcu chodzi przede wszystkim o zapewnienie dobrej zabawy i maksymalne uprzyjemnienie czasu wszystkim gościom, a nie o liczenie kalorii.


Filmy z Wata Cukrowa maszyna:


Obudowa maszyny jak i zdejmowana misa wykonane są ze stali nierdzewnej. Pokrywa, dzięki której wata nie jest narażona na zanieczyszczenia i na przedostawanie się brudu z zewnątrz. Higieniczne warunki pracy przy doskonałym produkcie spożywczym. Wata cukrowa wynajem dla firm.


Komentarze smakoszy waty cukrowej:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: