Zjeżdżalnia Tor Przeszkód

Dmuchany tor przeszkód robi furorę na każdej imprezie plenerowej. Dzięki temu dmuchańcowi można zorganizować pokonywanie toru na czas, dzięki czemu dzieci będą mogły ze sobą rywalizować i rewelacyjnie się bawić. Takie atrakcje będą właśnie na Twojej imprezie!

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchany tor przeszkód

ZJEŻDŻALNIA TOR PRZESZKÓD

Atuty: Duża wysokość, dodatkowe atrakcje

 

Długość: 9,00m

Szerokość: 3,00m

Wysokość: 4,50m

Waga produktu: 138 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Dmuchany Tor Przeszkód:

Zjeżdżanie połączone z pokonywaniem toru przeszkód – to dopiero jest atrakcja! Oferowany przez nas obiekt ma aż 4,5 m wysokości, co oznacza naprawdę porządny zjazd ze zjeżdżalni, a zarazem duże emocje i mnóstwo frajdy dla wszystkich maluchów, które będą mogły skorzystać z tej przyjemności.
Zwykle kolejka do zjeżdżalni nie maleje ani na chwilę. Obiekt pozwala na zorganizowanie dodatkowych atrakcji, takich jak na przykład wyścigi w pokonywaniu toru przeszkód na czas. Tego typu zabawom zawsze towarzyszą duże emocje, które udzielają się nawet obserwatorom i szybko stają się oni zapalonymi kibicami. W ten sposób do zabawy przyłączają się dzieci, które w danej chwili nie korzystają z tej atrakcji, a także dorośli, którzy chcą zobaczyć jak poradzą sobie ich pociechy.
Dmuchany tor przeszkód nadaje się bardzo dobrze na wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci lub eventy organizowane z ich udziałem. Zapewniamy fachową obsługę obiektu, łącznie z bezpieczną organizacją zabawy na nim. Oczywiście już sam fakt, że jest to rodzaj dmuchanej zjeżdżalni czyni ją znacznie bardziej odpowiednią do użytkowania przez dzieci niż propozycje metalowe, które znajdują się zwykle na placach zabaw. Ryzyko doznania jakiegokolwiek urazu praktycznie nie istnieje, nawet jeśli dziecko zjeżdża bardzo szybko lub w niestandardowy sposób, na przykład tyłem. Zjeżdżalnia została również zabezpieczona przez gwałtownym ujściem powietrza.


Filmy z pokonywania torów przeszkód:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3.


Komentarze użytkowników pokonujących Tor Przeszkód:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: