Wesołe Malowanie Twarzy

Nasi animatorzy zaopiekują się wszystkimi zgromadzonymi dziećmi i udekorują ich twarze w niezwykłe wzory. Barwne pomysły, śmieszne wykonanie i bardzo dużo uśmiechów. Malowanie twarzy jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji dodatkowych. Zobaczysz jak wiele wesołuch buziek będzie biegało przy stolikach.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


malowanie twarzy na imprezach

Kolorowe Malowanie Buziek

Obsługa personelu.

Farby z atestem.

Higieniczna obsługa.

Wiele ciekawych wzorów.

Bajecznie kolorowe pomysły.

Duża dawka radości.

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas pracy: do 4 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Malowanie Twarzy Dzieciom:

Od pewnego czasu malowanie twarzy stało się bardzo popularną atrakcją podczas wszelkiego rodzaju imprez organizowanych z udziałem dzieci. Maluchy są naprawdę szczęśliwe, kiedy mogą pochwalić się kolegom oraz rodzicom ciekawymi wzorami, które powstały na ich buziach.
Żeby wszyscy biorący udział w zabawie byli zadowoleni musi zostać spełnionych kilka warunków. Oczywiście wzory powinny być ciekawe i zbieżne z zainteresowaniami dzieci. Jednak ponieważ każdy z maluchów może życzyć sobie nieco innego „makijażu”, w związku z tym animator powinien dobrze poradzić sobie z różnego rodzaju zadaniami. Bywa również tak, że dziecko nie wie jaki wybrać wzór i wówczas należy mu coś zaproponować. Ważny jest również sposób wykonywania wzorów – mają być estetyczne, ładne i kolorowe, a jednocześnie malowanie twarzy dzieciom nie może trwać zbyt długo, bo po pierwsze chcą one szybko wrócić do zabawy, a po drugie na swoją kolej czeka zwykle cała grupa maluchów, z których każdy chce mieć pomalowaną twarz. Nasi animatorzy doskonale radzą sobie ze wszystkimi tymi wymaganiami.
Do malowania wykorzystywane są farby posiadające odpowiednie atesty, w związku z tym ich używanie jest całkowicie bezpieczne nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Kiedy dziecko lub rodzic zdecyduje, że należy już zmyć „make-up” nie ma z tym żadnego problemu.
Chociaż malowanie twarzy kojarzy się przede wszystkim jako animacje dla dzieci, to wykonywanie artystycznych wzorów może urozmaicić również imprezę dla dorosłych, tym bardziej, że animatorzy są w stanie zrobić je również na wybranych częściach ciała. To doskonały pomysł na rozkręcenie balu karnawałowego, przyjęcia urodzinowego czy spotkania integracyjnego.


Filmy z animacje dla dzieci:


Komentarze użytkowników z pomalowanymi twarzami:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: