JOKER – Dmuchany zamek

Jeżeli nie zależy Ci na konkretnej tematyce dmuchańca to możesz dodatkowo zaoszczędzić. Wybierz opcję JOKERA, my wybierzemy za Ciebie dmuchany zamek z naszej oferty, a Ty zapłacisz nawet 300,00 zł netto mniej! Dlaczego? Sprawa jest prosta, niektórzy dzierżawcy potrzebują zamek o konkretnej tematyce w danym terminie, Ty płacisz mniej ponieważ tematyka jest Ci obojętna. Otrzymujesz jednak gwarancję, że zamek nie będzie miał zaniżonych parametrów bezpieczeństwa czy wielkości. Po prostu przydzielony zostanie Ci ten zamek, którego tematyka w danym terminie jest oblegana w najmniejszym stopniu. Uwaga! Jeżeli w danym terminie pozostanie dostępnych kilka dmuchanych zamków, będziesz mógł wybrać sobie któryś model, niezależnie od ceny jego wynajmu. W przypadku wyboru modeli liczy się kolejność złożonych rezerwacji na opcję JOKER.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


tani zamek dmuchany

Dmuchany zamek taniej

Atuty: Cena, cena, i jeszcze raz cena

 

Długość: ?,??m

Szerokość: ?,??m

Wysokość: ?,??m

Waga produktu: ?? kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis Dmuchanego Zamku:

Dmuchany zamek to obowiązkowa atrakcja na każdej imprezie, która odbywa się na wolnym powietrzu. Dzieci uwielbiają zabawy w tego typu obiektach. Można w nich skakać, szaleć, turlać się, a na dodatek rzucać kolorowymi piłkami zrobionymi z plastiku – to po prostu idealne miejsce do wyładowania nadmiaru energii.
Zamki dmuchane, które znajdują się w naszej ofercie są ładne, kolorowe i całkowicie bezpieczne. Właściwie każdy z nich może pojawić się na dowolnym evencie, który organizowany jest na wolnym powietrzu. Ich widok powoduje, że maluchom od razu poprawia się nastrój i chcą jak najszybciej znaleźć się wewnątrz wesołego zamku.
Oferujemy dowiezienie obiektu na wyznaczone miejsce, napełnienie go powietrzem, organizację przyjemnej zabawy oraz czuwanie nad jej bezpieczeństwem, a po zakończeniu imprezy zdemontowanie zamku i zawiezienie go z powrotem do naszej firmy. Dzięki opcji Joker można zaoszczędzić nawet 300,00 zł netto, wystarczy zdać się na los, jeśli chodzi o wybór dmuchanego zamku. Otrzymując najłatwiej dostępny obiekt nic się nie traci, bo w naszej ofercie wszystkie propozycję są ciekawe.


Filmy z zabawy w dmuchańcach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3. Wynajem zamków dmuchanych Cena z dodatkowym rabatem.


Komentarze użytkowników opcji JOKER:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: