Zamek Rajdowiec na wyścigu

Wszyscy chłopcy oszaleją na widok takiej atrakcji na Twojej imprezie. Niezastąpiony dmuchany zamek z kulkami na wszelkich imprezach związanych z motoryzacją oraz eventach firm z branży. Powierzchnia dostosowana do swobodnej zabawy. Dzieci ponadto mogą bawić się w nim kolorowymi kuleczkami.

skroty

opis

tekst

filmy

opinie o


dmuchany zamek z kulkami

Dmuchany zamek z kulkami

Atuty: Nietypowy wygląd, bezpieczna zabawa, design

 

Długość: 4,20m

Szerokość: 3,00m

Wysokość: 3,10m

Waga produktu: 70 kg

Materiał: PVC 0.55, gramatura – 630g / m2

Zabezpieczenie przed gwałtownym ubytkiem powietrza

Czas deflacji urządzenia zgodny z normą EN 14960.

Mocowania D-ringi zgodnie z normą EN 14960

 

Spytaj o koszt wynajmu w Twoim terminie

czas wynajmu: do 8 h

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY


rabatterminydzwon


Opis zamku z kulkami:

Już sama możliwość zabawy w dmuchanym zamku to wspaniała rozrywka dla wszystkich dzieci, natomiast jeśli ma on dodatkowo naprawdę oryginalny wygląd radość jest podwójna!
Oferujemy nietypowy zamek wraz z pełną obsługą, który wygląda jak rajdowiec na wyścigu. Każdy chłopiec, który zobaczy taką atrakcję będzie chciał spędzić w niej jak najwięcej czasu. W środku można skakać, a także bawić się plastikowymi kulkami w różnych kolorach, co przyciąga jak magnes również wiele dziewczynek. W końcu każdy maluch lubi się porządnie wyszaleć, zwłaszcza na imprezie plenerowej. Ściany zamku są na tyle miękkie, że można to robić bez ryzyka doznania jakikolwiek urazu.
Wynajęcie zamku rajdowca, to doskonały pomysł w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju imprez dla osób działający w branży motoryzacyjnej oraz ich rodzin. Natomiast obiekt jest na tyle ciekawy, że może stanowić również urozmaicenie każdego kinder balu odbywającego się na świeżym powietrzu. Już samo oglądanie wielkiego, nadmuchanego rajdowca jest przyjemne i ciekawe.
Zabawa w tego typu zamku jest całkowicie bezpieczna. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań zabezpiecza obiekt przed nagłym ubytkiem powietrza. Poza tym jest on wykonany zgodnie ze stosownymi normami. Wszystko to powoduje, że rodzice mogą bez obaw zostawić swoje dzieci w dmuchanym zamku i zamiast zastanawiać się gdzie i w co się bawią skorzystać z chwili dla siebie. W ten sposób przyjęcie będzie udane dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.


Filmy z zabawy w dmuchańcach:


Certyfikaty: TUV na materiał PVC plato, SGS na pokrycie elementów farbą zgodne z EN71, Intertek na niepalność materiału PVC, SGS na wytrzymałość nici użytych do szycia, Matrix Test Labs na zgodność dmuchaw powietrza z normą EN 61000-6-3.


Komentarze użytkowników dmuchanego zamku z kulkami:

Na chwilę obecną brak opinii.


Produkty, które również mogą Cię zainteresować: