Impreza integracyjna – jak to ugryźć?

Impreza firmowa – pomysły na prawdziwą integrację

organizacja imprezy integracyjnejOrganizatorzy imprez firmowych mogą sami zająć się ich przygotowaniem lub skorzystać z oferty w postaci gotowych pakietów integracyjnych. Jest też rozwiązanie pośrednie polegające na wynajęciu wybranych urządzeń i usług, dzięki którym wszyscy pracownicy powinni dobrze się bawić. Co więc wybrać i jak zorganizować imprezę integracyjną?
Pośród najbardziej oryginalnych pomysłów można wymienić spływ kajakowy, grę miejską czy paintball. Chodzi przede wszystkim o to, żeby zapewnić pracownikom firmy dobrą rozrywkę, ale również zadbać o ich prawdziwą integrację. W związku z tym zwykle sprawdzają się również konkursy karaoke czy wspólna nauka tańca.
Jeśli impreza firmowa organizowana jest latem, warto pomyśleć o rożnego rodzaju atrakcjach, które można używać tylko w plenerze. Wystarczy skorzystać z oferty firmy, która wynajmuje i obsługuje takie obiekty jak kule wodne waterball czy kule sferyczne do zorbingu. Można również zorganizować zawody sumo w specjalnych strojach, które są wypełnione gąbką. Już sam widok osób w nie ubranych jest zabawny, a śmiech to najlepszy sposób na znalezienie wspólnego języka.
Pracodawcy dość często organizują imprezy nie tylko dla swoich pracowników, ale również dla ich rodzin. Wówczas potrzebne są również odpowiednie atrakcje dla dzieci. Mogą to być na przykład dmuchańce, czyli duże zjeżdżalnie i zamki do skakania napełnione powietrzem. Dzieci je uwielbiają dlatego są nieodłącznym elementem przeróżnych eventów odbywających się na świeżym powietrzu. Kiedy maluchy zajmą się ulubioną zabawą, rodzice będą mogli spokojnie spędzić trochę czasu ze swoimi kolegami z pracy i lepiej się z nimi poznać.


Może zainteresują Cię te wpisy na blogu:


Produkty przygotowane specjalnie dla Ciebie: